Strony internetowe dla firm – Tworzenie witryn internetowych

Referencje

Poznaj opinie na temat mojej pracy

5/5
"Nasza współpraca zaczęła się w dość dziwnych okolicznościach, przez co początkowo byłem sceptycznie nastawiony do Pana Grzegorza. Jednak Pan Grzegorz zaimponował mi swoim zaangażowaniem i zrozumieniem potrzeb klientów, których reprezentuje jako przedstawiciel Agencji Marketingowej. Dyspozycyjność jest bez wątpienia największym atutem. Zawsze można zadzwonić i poprosić o wykonanie czegoś "na dziś". Trzyma się terminów i nie zostawia zadań na ostatnią chwilę. Na pochwałę zasługuje również wysoki stosunek jakości do ceny. Jedynym zastrzeżeniem jest mała znajomość SEO i brak możliwości zakupu usługi Full pakiet dla strony internetowej (wykonanie + pozycjonowanie)."
5/5
"Dziękuję za współpracę, mogę polecić usługi p.Grzegorza."
5/5
"Dziękuję za fachową i profesjonalną pomoc, usługa wykonana została szybko i na wysokim poziomie. POLECAM"
5/5
"Strona zaprojektowana i wykonana profesjonalnie, przerosła nasze oczekiwania. Każde zapytanie i zlecenie jest szybko i dobrze wykonane. Zawsze konkretnie i rzeczowo - polecam."
5/5
"Profesjonalna obsługa i realizacja strony internetowej. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, polecam !"
5/5
"Dzięki współpracy z p. Grzegorzem przy kilku stronach internetowych mogę śmiało polecić go, jako fachowca i człowieka, który świetnie rozumie oczekiwania Klienta . Zawsze mogłem liczyć na świetny kontakt i ciekawe rozwiązania oddające charakter zgłoszonego do realizacji projektu."

Wyślij swoją opinię

Podaj swój adres e-mailowy.
Czy powinienem coś według Ciebie poprawić? A może masz jakieś sugestie dotyczące mojej pracy ? Chętnie się z nimi zapoznam.
Dane przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie.
EnglishPolish