Strony internetowe dla firm – Tworzenie witryn internetowych

Etapy projektowania strony internetowej

To od czego zaczynamy?

1. Rozmowa o Twojej stronie

Twoja wizja jest najważniejsza, dlatego chcę ją poznać zanim zacznę pracę nad Twoją stroną internetową. Wspólnie zadecydujemy jakie elementy powinna ona zawierać i dobierzemy odpowiednie technologie do jej działania.

2. Wybór serwera i domeny

Jeżeli dopiero budujesz stronę internetową pomogę Ci w doborze odpowiedniego serwera i rejestracji domeny. W tym celu pobieram ustaloną zaliczkę przed realizacją projektu, która związana jest ze wcześniejszym zakupem dostępu na serwerze.

3. Materiały na stronę

Na tym etapie będę Cię prosił o dostarczenie materiałów i treści na Twoją stronę internetową. Mam tu na myśli głównie opisy Twoich produktów, zdjęcia, cennik czy dane kontaktowe.

4. Projektowanie

Etap projektowania, najważniejszy ze wszystkich. To tutaj powstaje Twoja strona internetowa. Na każdym etapie kontaktuję się z Tobą w celu zaakceptowania formy wizualnej i technicznej. Twoja witryna będzie już  częściowo widoczna w sieci wraz z danymi kontaktowymi na stronie “w budowie”.

5. Poprawki

Twoja opinia jest dla mnie najważniejsza, dlatego projekt uznajemy za zakończony w momencie kiedy Ty podejmiesz taką decyzję. Na tym etapie wprowadzamy wszelkie poprawki i korekty. Oczywiście oferuję Ci pomoc techniczną również po sfinalizowaniu projektu.

6. Przekazanie projektu

Kiedy zdecydowaliśmy, że strona jest kompletna, przekazuje Ci wszystkie dane wraz z pełnym dostępem do panelu administracyjnego, a także tworzę kopie bezpieczeństwa. Wystawiam również fakturę bez vat. W przypadku aktualizacji strony w przyszłości, możesz liczyć na moją pomoc.

Często zadawane pytania

Jeśli dopiero publikujesz informacje o działalności Twojej firmy w sieci, pomogę Ci w przygotowaniu odpowiednich treści na Twoją stronę, a także pomogę wybrać o obrobić cyfrowo zdjęcia Twoich produktów.

Jeżeli posiadasz już własny serwer z domeną, płacisz tylko za projekt i wdrożenie strony internetowej. W zależności od różnych usługodawców serwerów nie mogę niestety zagwarantować implementacji SSL.  

Oczywiście. Możesz zawsze liczyć na moją pomoc w kwestii implementacji nowych treści na stronie czy zmianę dotychczasowych. Po utworzeniu każdej strony wykonuję również kopię bezpieczeństwa plików oraz bazy danych. 

Tak ale musisz pamiętać że plik graficzny w małej rozdzielczości i niskiej jakości psuje ogólny wizerunek strony. Mogę Ci zaoferować odtworzenie 1:1 Twojego logotypu w formacie wektorowym lub utworzenie zupełnie nowej grafiki, wybór należy do Ciebie !

Oczywiście. Jeżeli posiadasz cenniki swoich produktów w formacie excel, możemy je zaimportować na stronę w postaci eleganckiej i czytelnej tabelki. Ułatwia to pracę w szczególności list o dużej ilości produktów.

Jako freelancer mogę wystawić fakturę bez vat, którą bez kłopotu będziesz mógł rozliczyć. Preferuję również pracę na podstawie umowy o dzieło.

W chwili obecnej pracuję głównie przy wykorzystaniu CMS WordPress z uwagi na jego dużą popularność, kompatybilność oraz zgodność ze standardami. Jednakże mogę Ci pomóc przenieść treści ze strony opartej o inny CMS do WordPressa. 

Formularz zamówienia strony

Zamów stronę już teraz i skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu.
Podaj swój numer telefonu abym mógł się z Tobą skontaktować
Podaj liczbę podstron z których składać ma się Twoja witryna
Zaznacz co najmniej kilka elementów
Wybierz jedną z możliwych opcji
Opisz jakie są Twoje wymagania względem projektowanej strony
Dane przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie.
EnglishPolish