Strony internetowe dla firm – Tworzenie witryn internetowych

Obsługa stron internetowych

Administracja, zarządzenie stronami WWW

Aktualizacja treści

Oferuję aktualizację treści zawartych na Państwa stronie internetowej m.in: zmianę opisu produktów, treści na stronie głównej, danych kontaktowych, formularzy, cen itp. 

Usuwanie błędów

W przypadku problemów technicznych z Państwa witryną oferuję kontrolę strony pod kątem błędów, usuwanie tych błędów i przywrócenie poprawnego działania witryny.

Dodawanie elementów

W przypadku niektórych stron internetowych oferuję możliwość dodania różnych elementów m.in mapy google, formularza kontaktowego, galerii, cennika, dodatkowych bloków tekstowych, zdjęć i opisów.

Kopie zapasowe

Oferuję regularną opiekę nad stroną www oraz tworzenie kopii bezpieczeństwa plików zarówno strony jak i bazy danych oraz przywracanie kopii w przypadku awarii witryny.

Instalacja SSL

W kwestii bezpieczeństwa oferuję pomoc w instalacji certyfikatu SSL na stronie internetowej oraz jego konfiguracji.

Przenoszenie stron

W przypadku zmiany serwera lub domeny Państwa strony, oferuję pomoc w migracji do innego usługodawcy i całkowite przenoszenie stron wraz z treścią na inny serwer.

Formularz zgłoszenia awarii

Dane przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie.
EnglishPolish