Strony internetowe dla firm – Tworzenie witryn internetowych

Co będzie zawierała moja nowa strona?

%Tworzenie stron internetowych Wordpress

WordPress

System zarządzania treścią

WordPress to unikalny system CMS, który pozwoli Ci na szybkie modyfikowanie treści Twojej strony internetowej, bez skomplikowanej ingerencji w kod źródłowy. Jest to obecnie najbardziej rozwijany system zarządzania treścią na świecie, w oparciu o który działa ponad 60% stron w sieci. Dodatkowo ułatwia on znacznie pozycjonowanie i pozwala jak implementację najnowszych technologii.

%Tworzenie stron internetowych Wordpress
%Tworzenie stron internetowych Wordpress

Kontakt z klientem

Formularz kontaktowy | mapa Google

Wszyscy wiemy jak ważny jest dzisiaj kontakt z klientem. Twoja strona będzie zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić potencjalnym klientom znalezienie Twoich danych kontaktowych. Dlatego też integralną częścią projektowanych przeze mnie stron jest stylizowana mapa Google z lokalizacją Twojej firmy oraz zabezpieczony przed spamem, dostosowany formularz kontaktowy. 

Wizytówka Google + SEO

Widoczność strony w internecie

Kluczowym aspektem każdej strony jest jej widoczność w internecie. Dlatego też każdą stronę ręcznie pozycjonuje przy wykorzystaniu narzędzie Google Search oraz umieszczam w postaci wizytówki Google wraz z wybranymi przez Ciebie zdjęciami i opisem. Dzięki temu Twoi klienci jeszcze szybciej znajdą drogę do kontaktu z Tobą.

%Tworzenie stron internetowych Wordpress
%Tworzenie stron internetowych Wordpress

Certyfikat SSL

Zielona kłódka i przedrostek https://

Certyfikat SSL staje się powoli jednym z głównych aspektów nowoczesnej strony internetowej. Z punktu widzenia użytkowników jest on dowodem na możliwość bezpiecznego korzystania z serwisu natomiast dla wyszukiwarek skutecznym sposobem podniesienia pozycji strony. 

Tłumaczenie strony

Możliwość wyboru dodatkowych języków

Obecnie wiele firm działa nie tylko w Polsce ale i na rynku zagranicznym. Dzięki specjalnemu systemowi tłumaczeń, wasza strona stanie się zrozumiała również dla klientów z całej Europy. 

%Tworzenie stron internetowych Wordpress
%Tworzenie stron internetowych Wordpress

Logotyp

Spersonalizowane logo dla Twojej firmy

Wszyscy wiemy jak ważna jest identyfikacja wizualna każdej marki. Jako klient otrzymasz ode mnie spersonalizowany logotyp Twojej marki w formie do publikacji w sieci oraz do druku wielkoformatowego. Logo to znajdzie się również na Twojej stronie i wizytówkach.